Strona główna Zapisy online na kurs
O nas
Serdecznie witamy na naszej stronie. Studio Tańca „AIDA” prowadzą Państwo Jolanta i Adam Kula. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie bardzo efektywnych metod nauczania....
Aktualności

WSZYSTKIE GRUPOWE KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO W STUDIO TAŃCA "AIDA" PROWADZI DWOJE INSTRUKTORÓW -  PP Jolanta i Adam Kula

 Szanowni Państwo

zapraszamy na

Kurs Tańca Towarzyskiego - I stopień - rozpoczęcie 23.02. 2024r. godz.19.00

uwaga: cena promocyjna 125zł od osoby za cały kurs

oraz

-PIERWSZY TANIEC - INDYWIDUALNE  LEKCJE  DLA  NARZECZONYCH   
 
 - INDYWIDUALNE  LEKCJE  DLA PAR 

Zapraszamy... zrób pierwszy krok, my pokażemy Ci następne

Programy kursów i ich ceny                         Dlaczego warto wybrać ST "AIDA"

 

Tel. 696 733 316

 

Strona główna O nas Oferta i zapisy Galeria Lokalizacja Kontakt
Oferta dla dzieci
Rezerwacja telefoniczna 696 733 316

W chwili obecnej prowadzimy zajęcia dla dzieci z klas 1-6 wyłącznie dla grup zorganizowanych. Zapraszamy szkoły do współpracy.

           Oferujemy zajęcia dla grup zorganizowanych (klas szkolnych). Nasza oferta może być alternatywą do np. wyjazdów klas na basen. Lokalizacja naszego Studia w centrum miasta przy ul. Mickiewicza 7 w Tarnowie (budynek dawnej Szkoły Muzycznej naprzeciwko teatru i poczty) umożliwia szybki dojazd i powrót komunikacją miejską. Klasy ze szkół znajdujących się w centrum przychodzą na zajęcia pieszo. Dodatkowym atutem jest fakt obecności nauczyciela podczas zajęć. Nabytą wiedzę i umiejętności może później wykorzystać w szkole podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą. Nieocenioną zaletą jest też możliwość uatrakcyjnienia uroczystości szkolnych tańcem.

Nasze wieloletnie doświadczenie (Studio Tańca „Aida” istnieje od 1999r.) pozwoliło na wypracowanie bardzo efektywnych metod nauczania. Młodzież uczymy intensywnie, zawsze dostosowując tempo nauki do możliwości uczniów. Na kursach tańca dla dzieci, uczymy bawiąc i bawimy ucząc, tak aby nasi najmłodsi polubili taniec od najwcześniejszych lat.

Zajęcia odbywają się w dużej, profesjonalnej sali tanecznej z lustrami i doskonałym nagłośnieniem. Podczas zajęć oprócz nauki tańca, wprowadzane są także zasady dobrego wychowania wraz  z ich zastosowaniem w praktyce.

Uwaga: obowiązuje obuwie na zmianę.
2009 Studio Tańca AIDA - www.taniec-aida.pl
Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów na stronie są zastrzeżone.